Sukcesy naszych uczniów

Nasze najmłodsze dzieci  z oddziału przedszkolnego wyśpiewały sobie wyróżnienie  podczas XI Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża. Szkołę reprezentował także Adrian Kalata. Opiekunkami były pani Kinga Barnaś oraz Katarzyna Kapuściak.

Natomiast Kacper Gut otrzymał nagrodę na tegorocznym  konkursie plastycznym  „Kurierzy Tatrzańscy. Bohaterowie wojennych szlaków”. Nagrodę odebrał w gmachu głównym Muzeum Tatrzańskiego. Opiekunką była pani Lucyna Hosaniak.

Ponadto w  gminnym konkursie na hasło promujące Szkołę Podstawową im. Legionów Polskich      w Czarnym Dunajcu w kategorii IV- VI: I miejsce zajęła Anna Jędraszczak. Opiekunką była pani Lucyna Hosaniak.

Również w gminnym konkursie na  logo promujące Szkołę Podstawową im. Legionów Polskich w Czarnym Dunajcu:

– w kategorii VII- VIII:  I miejsce zdobyła Lena Sikora,

– w kategorii 0-III:II miejsce Franciszek Kapuściak ,

– w kategorii IV- VI: III miejsce Nadia Możdzeń.

Nagrodzeni uczniowie wykonali prace pod okiem pani Katarzyny Kapuściak i Lucyny Hosaniak.

Serdecznie gratulujemy!!!