W prezencie – ruch i świetna zabawa

W tym roku uczniowie klas VI-VIII zamiast słodkich mikołajkowych prezentów wybrali ruch i świetną zabawę w JUMP PLANET. Jest to nowoczesny i wizjonerski Park Trampolin, w którym każdy odnalazł interesujące go prozdrowotne atrakcje. Skorzystali z ponad 1000 m² powierzchni trampolin i wyposażenia. Do najciekawszych zaliczyli:

• 46 trampolin rekreacyjnych i sportowych, dzięki którym zapomnieli o ziemskim przyciąganiu
  • strefę koszykówki
  • ogromny basen z miękkimi gąbkami, w którym mogli poszaleć do woli
  • tor przeszkód tzw. tor Ninja, przeznaczony dla amatorów ekstremalnych poczynań siłowych
  • kładkę, na której sprawdzili się jako wojownicy podczas pojedynku na poduchy ze świętym Mikołajem

Reszta dzieci z klas młodszych otrzymała prezenty od Św. Mikołaja, dla którego przygotowali piękne kolędy.