,,Wiersze Jana Brzechwy ”

11 marca 2024 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski dla klas l- lll pt. ,, Wiersze Jana Brzechwy „.
Po eliminacjach klasowych do etapu szkolnego zakwalifikowało się 22 uczniów. Celem konkursu było popularyzowanie twórczości Jana Brzechwy, rozwijanie zdolności recytatorskich dzieci jak również zachęcenie uczniów do czytania poezji. Całe spotkanie przebiegało w radosnej atmosferze. Konkurs rozpoczęła klasa lll od zaprezentowania piosenki ,, Na wyspach Bergamutach”.
Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Patrycja Zapotoczna – kl. Ill,

Il miejsce: Jakub Rydzio – kl.lll,
Franciszek Kapuściak – kl. Il,
Kacper Wacławiak – kl. Il,

Ill miejsce: Natan Możdżeń – klasa l,
Kinga Kmin – klasa lll,
Milena Jędraszczak – klasa l,

Wyróżnienie: Julia Staszel – kl. Il, Maja Misiniec – klasa lll, Oliwia Jagódka – klasa lll, Adrian Kalata – klasa lll, Szymon Niedospał – kl. I

Pozostali uczestnicy to: Michalina Hoh, Milena Hreśka, Karina Możdżeń, Patrycja Gal, Karol Sproch, Iga Rokicka, Lena Dziubek, Patryk Kadłubek, Szymon Spiszak, Dawid Wacławiak.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział.