WYBRALIŚMY NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

14 września 2018 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie, którzy zgłosili swoje kandydatury, w ubiegłym tygodniu uczestniczyli w kampanii wyborczej. Przygotowali ciekawe plakaty promujące propozycje swoich pomysłów i działań na bieżący rok szkolny. Wyborcy z zainteresowaniem oglądali plakaty i zastanawiali się nad tym, na kogo zagłosują.
W dniu wyborów ustawiła się kolejka do oddania swojego głosu. Każdy otrzymał kartę do głosowania i miał wpływ na wynik wyborów. Szkolna Komisja Wyborcza składająca się z przedstawicieli uczniów czuwała nad przebiegiem wyborów i skrupulatnie przeliczyła głosy.

Do głównej Rady Samorządu Uczniowskiego przeszli:

Józef Jędraszczak z klasy VIII
Emilia Jagódka z klasy VII
Klaudia Król z klasy VII
Oliwia Spiszak z klasy VII

Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Nowemu Samorządowi Uczniowskiemu życzymy owocnej pracy i wielu ciekawych inicjatyw w roku szkolnym.