Wyniki z VI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy ,,Jan Paweł II – Apostoł pokoju”- klasy I – IV

Protokół z przebiegu Komisji Konkursowej  VI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy ,,Jan Paweł II – Apostoł pokoju” wg opracowania J. Krzyżanek: „Jan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżem’’ z dnia 25.10.2022 r.

W konkursie wiedzy wzięło udział  12 dzieci ze szkół podstawowych z klas   I – IV województwa małopolskiego.

Komisja w składzie:

• Halina Buczek- Biszczak,
  • Katarzyna Kapuściak,
  • Danuta Skorupa,
  • Anna Bosak.

postanowiła  przyznać nagrody:

I miejsce – Patrycja Plucińska ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu

II miejsce – Piotr Turski ze SP im. Brata Witalisa-Wojciecha Lei w Podczerwonem

III miejsce – Kamil Hyrczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. św. Jana Pawła II      SPSK w Starem Bystrem

Wyróżnienie: Nikola Sproch ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Podszklu

Komisja podkreśliła wysoki poziom wiedzy uczestników konkursu, różnice
w punktacji były minimalne. Zauważono duży wkład pracy ze strony uczniów jak
i opiekunów przygotowujących ich do konkursu. Bardzo cieszy nas fakt, iż tak licznie  odpowiedziano na ten konkurs.

Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom składamy serdeczne podziękowanie.