Wyniki z VI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy ,,Jan Paweł II – Apostoł pokoju”- klasy V – VIII

Protokół z  przebiegu VI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „ Jan Paweł II –  Apostoł pokoju” z dnia 25.10.2022 r.

W konkursie wiedzy o życiu i przesłaniu  naszego wielkiego rodaka wzięło udział  13 dzieci ze szkół podstawowych z klas  V- VIII z województwa małopolskiego.

Komisja w składzie:

• Regina Krużel,
  • Barbara Zastawnik,
  • Beata Kusper,
  • Krystyna Czarnota,
  • Ks. Sławomir Filipek.

postanowiło przyznać nagrody:

I miejsce – Anna Hosaniak ze SP im. Jana Pawła II w Podszklu,

II miejsce – Andrzej Turski ze SP im. Brata Witalisa-Wojciecha Lei w Podczerwonem

III miejsce – Anna Łaś ze SP im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku

Wyróżnienia:
 Zuzanna Łowisz ze SP im. Św. Stanisława Kostki w Załucznem

Marta Sikora ze SP Nr 3 im. Kazimierza Wielkiego w Zubrzycy Górnej

Komisja podkreśliła wysoki poziom wiedzy uczestników konkursu, różnice w punktacji były minimalne. Zauważono duży wkład pracy ze strony uczniów jak i opiekunów przygotowujących ich do konkursu. Bardzo cieszy nas fakt, że konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodego pokolenia. Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom składamy serdeczne podziękowanie.