Nagrody rozdane

Miło nam poinformować, że w gronie laureatów konkursu plastycznego „O czym marzą dzieci z krajów misyjnych?” organizowanym przez Wydział Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitarnej w Krakowie z okazji Misyjnego Synodu Dzieci, znaleźli się uczniowie naszej szkoły. III miejsce otrzymała Anna Hosaniak, wyróżnienie Maja Misiniec i Zofia Kapuściak.

Natomiast w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce podczas święta orawskiego folkloru, czyli 8. Orawskiego Zbyrcoka wystąpił nasz Zespól regionalny „Serdocki”.  III miejsce zajęła kapela  w składzie: Kuba Misiniec, Zuzanna Marszałek, Martyna Kwiatkowska, Wojciech Wacławiak. W kategorii solistów wyróżnienie otrzymała Milena Hreśka. Konkurs miał na celu kultywowanie oraz popularyzowanie tradycji śpiewu i gry na instrumentach ludowych.  Gratulujemy!!!!