Sukcesy naszych uczniów

Miło nam poinformować o sukcesach uczniów naszej szkoły. Dnia 30 stycznia 2024r.w Szkole Podstawowej im. Brata Witalisa- Wojciech Lei w Podczerwonym odbył się I Gminny Konkurs Języka Angielskiego. Drużyna z klasy 7 w składzie: Anna Dziubek, Anna Hosaniak oraz Błażej Mleczek brała udział w grze planszowej. Nie dość że świetnie się bawiła podczas konkursu, to jeszcze wywalczyła I miejsce. Zakres tematyczny był bardzo obszerny, ponieważ oprócz ogólnej znajomości języka angielskiego obejmował geografię, kulturę oraz historię Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej. Uczniowie brali również udział w Konkursie Plastycznym z Języków Obcych „Wynalazcy, którzy zmienili świat”. Zadaniem uczniów było stworzenie pracy plastycznej przedstawiającej europejskiego  wynalazcę lub jego wynalazek. Do rysunku należało dołączyć słowniczek  lub krótki opis w języku angielskim. Niezmiernie cieszy fakt, że uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie i poświęcili swój czas na wykonanie pracy. Gratulujemy wszystkim chęci i liczymy na dalsze sukcesy.